Latvijas sports

Jau kādu laiku ir iespējas iepazīties ar Virtuālo sporta encikopēdiju. Virtuālā enciklopēdija ir  par Latvijas sportistiem, viņu ikdienu, par sporta vēsturi un notikumiem.

Latvijas sportistu panākumi gūti dažādos laikos un dažādos pasākumos. Kā tas dažkārt notiek, par viņiem aizmirst, viņu gūtās uzvaras paliek tālā pagātnē. Sports ir sacensības, tie ir treneri, tiesneši, organizatori bez kuriem nav iedomājams sports. Virtuālās enciklopēdijas mērķis ir palīdzēt atcerēties sportistus, viņu sniegumos, kā ieinteresēt jauniešus pievērsties aktīvām sporta nodarbībām, būt Latvijas sportistu panākumu turpinātājiem.  Enciklopēdijā ir materiāli par Latvijas sporta vēsturi no pirmsākumiem līdz pēdējām olimpiskajām spēlēm RIO. Visi sportisti un sporta organizatori grupēt alfabēta secībā, norādot dzimšanas datus, izglītību, sportiskos sasniegumu un dzīvi pēc aktīvā sporta.

Īpaša sadaļa veltīta šķēpmešanai, kur Latvijas sportistiem ir vislielākie sasniegumi. Sadaļā ir izziņas materiāls par šķēpmešanas vēsturi, labākajiem sasniegumiem un publicēti 2016.gada labākie rezultāti.

Enciklopēdiju izstrādājuši  - Latvijas Izglītības fonds un Latvijas Olimpiskā akadēmija.  Redakcijas kolēģija: Agra Brūne – Latvijas Sporta muzejs Ilgvars Forands, Dr.paed. - Latvijas izglītības fonds Antra Gulbe, Dr.paed. - Latvijas Olimpiskā akadēmija. Informācija: www.izglitibasfonds.lv; www.loa.lv. Redakcija cer, ka interesenti atradīs sev vajadzīgo informāciju, kā arī papildinās enciklopēdiju ar jauniem materiāliem.

Virtuālās enciklopēdijas izstrādi un uzturēšanu finansē Latvijas Izglītības fonds.

Kontakti

Skanstes 9, Rīga, Latvija, LV-1013
KARTE
E-pasts: centrs@izglitibasfonds.lv
Tālrunis: 67373705
Fakss: 67519921

Aptauja

Vai augstākā izglītībā notikusi reforma