Skolēns.lv

Darbu sācis jaunais interešu izglītības un mācību procesa veicināšanas portāls "Skolēns.lv". Portāls piedāvās iespējas un jauninājumus bērnu un jauniešu zināšanu, interešu izglītības un mācību procesa uzlabošanā,, lai nodrošinātu jauniešiem iespēju īstenot savu potenciālu, idejas, un sasniegt jaunus mērķus.

Jaunizveidotajā interneta vietnē var reģistrēties ikviens interesents, izmantojot tajā pieejamo pieteikuma formu. Portālā iespējams izveidot lietotāja profilu, ievietot sludinājumu sadaļā "Saņemt palīdzību mācībās", pieteikties un iegūt palīdzību mācību procesā, rakstīt un veidot emuāru, kļūt par sadarbības partneri un atbalstītāju, kā arī kļūt par brīvprātīgo un rīkot pasākumus jauniešiem un bērniem.

Jauno bezmaksas platformu izveidojusi biedrība "Skolēns LV", kuras dibinātāji  2017.gadā ir divi Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolēni. Platformā  vienuviet iespējams atrast jauniešus un motivētus vienaudžus, kas ir gatavi palīdzēt risināt dažādus neskaidros mācību procesa jautājumus. Projekta autori šo ideju īstenoja kā savu skolēnu mācību uzņēmumu. Līdz ar jaunā portāla izveidi, biedrība "Skolēns LV" plāno izveidot arī kursu ceļvedi par bērnu un jauniešu iespējām visā Latvijā.

 

 

Kontakti

Skanstes 9, Rīga, Latvija, LV-1013
KARTE
E-pasts: centrs@izglitibasfonds.lv
Tālrunis: 67373705
Fakss: 67519921

Aptauja

Vai augstākā izglītībā notikusi reforma