Sporta skolotājs

Latvijas Gada balvas sportā 2017” noslēguma ceremonijā paziņojas konkursa “Gada sporta skolotājs 2017” uzvarētājs. Konkursā izcilākā sporta skolotāja titulu ieguva Valmieras sākumskolas sporta skolotāja Signe Lūsiņa.

Signe Lūsiņa Valmieras sākumskolā strādā jau 19 gadus. Viņa spēj iedvesmot gan skolēnus un kolēģus, gan arī bērnu vecākus. Skolotāju raksturo ideju daudzveidība – sporta nodarbības tiek vadītas pat uz ledus, katra minūte stundā tiek rūpīgi pārdomāta. Nozīmīgs ir skolotājas ieguldījums skolas un visas pilsētas sporta tradīciju izveidē un izkopšanā, tiek organizētas dažādas ārpusstundu un ārpusskolas aktivitātes. S.Lūsiņa ir arī vairāku metodisko materiālu autore.

Konkursā "Gada sporta skolotājs 2017" pretendentus pieteikt aicināja Latvijas novadu un pilsētu izglītības pārvaldes, vispārējās un profesionālās izglītības iestādes, konkursā skolotāji varēja pieteikties arī paši. Konkursa vērtēšanas komisijā šogad darbojās gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti.

Konkursa mērķis ir popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, kā arī celt profesijas prestižu. Sporta skolotājs spēj motivēt skolniekus un veidot pozitīvu attieksmi pret fiziskām aktivitātēm arī turpmākajai dzīvei, tāpēc būtiski ir novērtēt sporta skolotāju devumu.

Kontakti

Skanstes 9, Rīga, Latvija, LV-1013
KARTE
E-pasts: centrs@izglitibasfonds.lv
Tālrunis: 67373705
Fakss: 67519921

Aptauja

Vai augstākā izglītībā notikusi reforma