Starptautiski panākumi

Ministru kabineta balva – diplomu un naudas balva – piešķirta starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājiem:

Reinim Irmejam, Kembridžas Universitātes Sv. Jāņa koledžas 1. kursa studentam, par iegūto 2. vietu starptautiskajā fizikas olimpiādē.

Reinim Cirponam, Sv. Andreja Universitātes Skotijā 1. kursa studentam, par iegūto 3. vietu starptautiskajā bioloģijas olimpiādē un par iegūto Atzinības rakstu starptautiskajā matemātikas olimpiādē.

Elzai Gāršai, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes 1. kursa studentei, par iegūto 3. vietu starptautiskajā bioloģijas olimpiādē.

Artūram Sokolovskim, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas 12. klases skolniekam, par iegūto 3. vietu starptautiskajā bioloģijas olimpiādē.

Ingum Jānim Pretkalniņam, Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes 1. kursa studentam, par iegūto 3. vietu starptautiskajā informātikas olimpiādē un par iegūto 3. vietu starptautiskajā matemātikas olimpiādē.

Agnesei Upītei, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 12. klases skolniecei, par iegūto 3. vietu starptautiskajā matemātikas olimpiādē.

Artūram Bangam, Rīgas Ekonomikas augstskolas 1. kursa studentam, par iegūto 3. vietu starptautiskajā matemātikas olimpiādē.

Ingvaram Vitenburgam, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 11. klases skolniekam, par iegūto 3. vietu starptautiskajā fizikas olimpiādē.

Aleksejam Jeļisejevam, Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes 1. kursa studentam, par iegūto 3. vietu starptautiskajā fizikas olimpiādē.

Margaritai Fomenko, Kembridžas Universitātes Sv. Katrīnas koledžas 1. kursa studentei, par iegūto 3. vietu starptautiskajā ķīmijas olimpiādē.

Vladislavam Aščeulovam, Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolas 12. klases skolniekam, par iegūto 3. vietu starptautiskajā ķīmijas olimpiādē.

Emīlam Azandam, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 12. klases skolniekam, par iegūto 3. vietu starptautiskajā ķīmijas olimpiādē.

Ruslanam Aleksejevam, M. Lomonosova Maskavas Valsts universitātes Mehānikas un matemātikas fakultātes 1. kursa studentam, par iegūto Atzinības rakstu starptautiskajā matemātikas olimpiādē.

Diplomus un naudas balvas saņēma arī laureātu pedagogi.

 

Kontakti

Skanstes 9, Rīga, Latvija, LV-1013
KARTE
E-pasts: centrs@izglitibasfonds.lv
Tālrunis: 67373705
Fakss: 67519921

Aptauja

Vai augstākā izglītībā notikusi reforma