Meiteņu panākumi

Latvijas komanda Eiropas meiteņu matemātikas olimpiādē Florencē izcīnījusi bronzas medaļu un vairākas atzinības. Olimpiādes mērķis ir mazināt nevienlīdzību, kāda veidojas starp zēnu un meiteņu rezultātiem starptautiskajās matemātikas olimpiādēs, kā arī piesaistīt matemātikai kā zinātnei un matemātikas mācīšanai augstākajā līmenī vairāk jaunu un talantīgu sieviešu.

Latvijas komanda startēja veiksmīgi. Visas dalībnieces saņēma godalgas - Agnese Upīte, Estere Šverna, Rūta Ozoliņa izcīnīja atzinības, bet Anete Valnere - bronzas godalgu. Turklāt divas atzinības ir saņemtas ar ļoti augstvērtīgiem rezultātiem, kas pēc būtības ir līdzvērtīgi bronzas godalgu līmenim - diviem pilnībā atrisinātiem uzdevumiem. Latvijai līdz šim iepriekšējās sešās iepriekšējās olimpiādēs bija izdevies izcīnīt divas bronzas medaļas

Komandu vērtējumā Latvija ierindojās 19.vietā starp Eiropas valstīm un 30.vietā neoficiālajā pasaules kopvērtējumā. Latvijas pārstāvēm izdevās apsteigt tādas Eiropas lielvalstis izglītības jomā kā Somija, Norvēģija, Austrija, Spānija, Beļģija un Vācija.

Kontakti

Skanstes 9, Rīga, Latvija, LV-1013
KARTE
E-pasts: centrs@izglitibasfonds.lv
Tālrunis: 67373705
Fakss: 67519921

Aptauja

Vai augstākā izglītībā notikusi reforma