SkillsLatvija 2018

Noslēdzies nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss ''SkillsLatvia 2018'', kurā jaunieši demonstrēja savas prasmes 20 dažādu profesiju iemaņu konkursos, informēja pasākuma organizatori. Kopumā ''SkillsLatvia 2018'' prasmju konkursos, no kuriem divi notika Jelgavā, piedalījās 130 konkursanti no 31 mācību iestādes.

Konkursanti pārbaudīja savas prasmes starptautiskiem standartiem līdzvērtīgos uzdevumos, kuri bija jāpaveic 14 stundu laikā konkurences un pastiprinātas uzmanības apstākļos.

Konkursā noskaidroti 60 laureāti 20 dažādos profesionālo prasmju konkursos, tostarp skatlogu dizainā un noformēšanā, tērpu dizainā, tērpu izgatavošanā, grafikas dizainā, datortīklu administrēšanā, mobilajā robotikā un elektronikā, elektriskajās instalācijās, inženierkomunikācijās, flīzēšanā, friziera darbos, ēdienu gatavošanā un citos.

Trīs profesionālās izglītības iestādes ar lielāko godalgoto vietu skaitu ir PIKC "Rīgas Mākslas un mediju tehnikums", kura audzēkņi ieguvuši trīs zelta un divas bronzas medaļas, PIKC "Ogres tehnikums", kur skolēni ieguvuši vienu zelta, divas sudraba un divas bronzas medaļas, un PIKC "Rīgas Tehniskā koledža", kuras audzēkņi saņēmuši divas zelta un pa vieni sudraba un bronzas medaļu.

 

Kontakti

Skanstes 9, Rīga, Latvija, LV-1013
KARTE
E-pasts: centrs@izglitibasfonds.lv
Tālrunis: 67373705
Fakss: 67519921

Aptauja

Vai augstākā izglītībā notikusi reforma