Skolu reitingi

Ata Kronvalda fonda veidotajā skolu reitingā "Lielā pūce" 2018./2019. mācību gadā par labāko lielo skolu atzīta Daugavpils Krievu vidusskola – licejs. Lielo skolu grupā reitinga augšgalā ir arī Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Rīgas Franču licejs, Tukuma Raiņa ģimnāzija un Rīgas 10. vidusskola.

Skolu reitingu veido, balstoties uz skolēnu rezultātiem valsts un atklātajās olimpiādēs, skolēnu zinātniskās biedrības konferencēs un citās valsts mēroga zinību sacensībās. „Lielās pūces” mērķis ir sekmēt skolu aktivitāti skolēnu talantu attīstīšanā un dot vecākiem objektīvu informāciju par skolu pieredzi un/vai iespējām talantīgo skolēnu spēju izkopšanā. Šogad atklāta jauna reitingu grupa, kurā iekļautas tikai Valsts ģimnāzijas statusa skolas. Tādējādi kopumā šogad reitingā ir iekļautas 27 Valsts ģimnāzijas, 74 “lielās” skolas un 144 “mazās” skolas.

Mazo skolu grupā reitinga augšgalā nemainīgi pirmā ir Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskola, kurai seko Rudzātu vidusskola, Jaunsilavas pamatskola, Valdemārpils vidusskola, Rīgas 33. vidusskola.

Valsts ģimnāziju grupā  iekļautas 27 no 28 skolām. Reitinga augšgalā ir Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, Cēsu Valsts ģimnāzija, Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija. Šo skolu mērķtiecīgais un profesionālais darbs ir atspoguļojies jau citu gadu reitingos ar stabilu atrašanos lielo skolu topa grupā.

Kontakti

Skanstes 9, Rīga, Latvija, LV-1013
KARTE
E-pasts: centrs@izglitibasfonds.lv
Tālrunis: 67373705
Fakss: 67519921

Aptauja

Vai augstākā izglītībā notikusi reforma