Skolēnu pnākumi

51. Starptautiskā Ķīmijas olimpiādē, kas no 21. līdz 30. jūlijam  norisinājās Parīzē, Francijā, piedalījās skolēni no 80 valstīm. Latvijas skolēni olimpiādi aizvadīja teicami. Daugavpils Valsts ģimnāzijas absolvents  Māris  Koniševs un Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas absolvents  Olavs Rāciņš ieguva bronzas medaļas, savukārt Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas absolvents  Staņislavs  Kurašs un Gustavs  Jānis Mežciems ieguva sudraba un zelta medaļas. Gustavs izcīnīja trešo zelta medaļu, kopš Latvija piedalās starptautiskajā ķīmijas olimpiādē.

No 14. līdz 22.jūlijam Bātas pilsētā Anglijā notika Starptautiskā matemātikas olimpiāde, kurā Latvijas komanda ieguva četras atzinības un ieņēma 72.vietu 112 valstu konkurencē. Atzinības ieguva - Agnis Salmiņš un Artjoms Ubaidulajevs no RTU inženierzinātņu vidusskolas un Kims Georgs Pavlovs un Ingus Smotrovs no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas.

No 2019. gada 23. jūlija līdz 1. augustam Sanktpēterburgā, Krievijā, noritēja 2. Starptautiskā ekonomikas olimpiāde, kurā piedalījās arī Latvijas komanda.  Par medaļām cīnījās 131 skolēns no 24 valstīm. Latvijas jaunieši izcīnīja trīs bronzas  -Elīza Elizabete Bicāne no Rīgas tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolas, Elīza Ozola no Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas un Kārlis Eiduks no Olaines 1. vidusskolas un trīs sudraba medaļas  - Artūrs Jānis Ņikitins un Emīls Limanāns no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas un Aleksejs Popovs no Rīgas 10.vidusskolas. Šogad uz Starptautisko ekonomikas olimpiādi devās divas komandas no Latvijas, dubultojot dalībnieku skaitu līdz desmit un Latvijas valsti pārstāvēja arī Juris Skutelis no Viesītes vidusskolas, Aiva Juste no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Mārcis Gritāns no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas un Izolde Bernadeta Ozoliņa no Valmieras Viestura vidusskolas.

Starptautiskajā ekonomikas olimpiādē Latvijas skolēni izcīnījuši sešas medaļas Ekonomikas olimpiādes dalībnieki

Kontakti

Skanstes 9, Rīga, Latvija, LV-1013
KARTE
E-pasts: centrs@izglitibasfonds.lv
Tālrunis: 67373705
Fakss: 67519921

Aptauja

Vai augstākā izglītībā notikusi reforma