Atklāj savu talantu

Datorgrafikas dizainere Katrīna Elizabete Sīle jau trešo gadu pēc kārtas ir izvēlēta par Latvijas vēstnesi 2019. gada Eiropas profesionālo prasmju nedēļā, kas norisināsies no 14. līdz 18. oktobrim. Šajā Eiropas Komisijas organizētajā nedēļā visā Eiropas Savienībā notiks simtiem pasākumu, lai parādītu, kādas priekšrocības profesionālā izglītība un apmācība sniedz cilvēkiem jebkurā vecumā. Kampaņas sauklis ir "Atklāj savu talantu!", bet tās temats šogad – "Profesionālā izglītība un apmācība visiem – iemaņas uz mūžu". Katrīnas Elizabetes Sīles mērķis ir parādīt, ka profesionālā izglītība un apmācība – tā ir gudra izvēle, kuras rezultāts ir augstvērtīgas darba vietas un palielināta nodarbinātība.

Latvijas pārstāve ir viena no vēstnešu grupas no ES dalībvalstīm, kas ir brīvprātīgi piekrituši informēt iedzīvotājus par profesionālo izglītību un apmācību savās valstīs. Eiropas Komisija un valsts institūcijas šim uzdevumam ir izvēlējušies Katrīnu Elizabeti Sīli, ņemot vērā viņas profesionālos sasniegumus, pieredzi un iedvesmojošo personību. Jaunā grafiskā dizainere ir ieguvusi Ekselences medaļu un titulu “Best of Nation” starptautiskā jauno profesionāļu meistarības konkursā “WorldSkills 2017”, kā arī piedalījās jauniešu profesionālās meistarības konkursā “EuroSkills Budapest 2018”. Elizabete Sīle absolvējusi Rīgas valsts tehnikumu.

Pērn 3. Eiropas profesionālo prasmju nedēļas laikā 45 valstīs notika vairāk nekā 1800 pasākumu. Sagaidāms, ka 2019. gadā šī nedēļa piesaistīs vēl vairāk interesentu. Pagājušajā gadā kampaņa sociālajos tīklos sasniedza vairāk nekā 34 miljonus iedzīvotāju.

Np reitingi.lv

Kontakti

Skanstes 9, Rīga, Latvija, LV-1013
KARTE
E-pasts: centrs@izglitibasfonds.lv
Tālrunis: 67373705
Fakss: 67519921

Aptauja

Vai augstākā izglītībā notikusi reforma